Изгубена картичка +389 (0)46 268 268
Информации Контакт-центар: (02) 15 050 obinfo@ob.com.mk
ОБСГНЕТ-поддршка Контакт-центар: (02) 15 050 obsgnetsupport@ob.com.mk
Сподели ја страната на некој од социјалните медиуми:

Кеш кредит

Лесно остварете ги Вашите желби и искористете ја понудата со фиксна каматна стапка за целиот период на траење на кредитот!

Промотивни услови: Без административен трошок од 15.02.2021- 31.07.2021!


Дознај повеќе

Стaнбен кредит

Одлуката за домување е една од најважните одлуки во животот. Остварете го вашиот сон со станбениот кредит на Охридска банка и одберете ја понудата која најмногу ви одговара!

Промотивни услови: Без административен трошок од 15.02.2021- 31.07.2021 
Дознај повеќе

Хипотекарен кредит

Имате големи сништа кои сакате да ги остварите, а потребен ви е поголем износ на готовина со подолг период на отплата? Хипотекарниот кредит е решението за вас!


Дознај повеќе

A++ кредит
за енергетска ефикасност

Инвестирајте мудро во технологии со повисоко ниво на енергетска ефикаскост и добијте до 20% грант за успешно реализиран проект!

Дознај повеќе

Како можеме да Ви помогнеме?

Доколку Ви се потребни повеќе информации, не двоумете се да ни поставите прашање и ние ќе Ви одговориме во најкусо време.

Постави прашање
Име и презиме
Град
Е-маил
Телефон
Прашање
Внесете го кодот
CAPTCHA
Ги прифаќам општите правила и услови.

Автомобилски кредит

Уживајте во возењето со Вашиот нов автомобил и отпатувајте до дестинациите од соништата со помош на автомобилскиот кредит од Охридска банка!

Дознај повеќе
Изгубена картичка +389 (0)46 268 268
Информации (02)15 050 Контакт центар obinfo@ob.com.mk
ОБСГНЕТ поддршка (02)15 050 Контакт центар obsgnetsupport@ob.com.mk
Види ги сите локации во Македонија Мапа
Сподели ја страната на некој од социјалните медиуми: